Wsparcie informatyczne dla MiŚP

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując rozwiązania dokładnie do jego potrzeb. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo danych Klienta oraz ciągłość działania infrastruktury sieciowej i serwerowej.

Firma posiada doświadczenie przy projektowaniu i wykonywaniu sieci komputerowych kablowych oraz bezprzewodowych. Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu, a każdy element weryfikowany jest ze specyfikacją opracowaną przez Klienta. Dzięki takiemu podejściu nasze projekty kończą się sukcesem, a Klient otrzymuje infrastrukturę dokładnie dopasowaną do jego potrzeb. 

Wspieramy Klientów zarówno przy projektowaniu nowych sieci, jak i modernizacji istniejących instalacji. Dzięki analizie potrzeb, redukujemy nakłady finansowe wymagane do przeprowadzenia prac i maksymalizujemy niezawodność, bezpieczeństwo oraz przepustowość sieci.

Realizujemy kompleksowe wdrożenia sieci, platform serwerowych (także środowiska zwirtualizowane) oraz stacji roboczych. Podstawą każdego projektu jest integracja wszystkich elementów infrastruktury, dzięki czemu ostateczne rozwiązanie jest spójne i łatwe w obsłudze dla użytkownika końcowego. Oferujemy pomoc w integracji specjalistycznych rozwiązań (np. systemów tłumaczeń) także na etapie kontaktu z dostawcami.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu usługę administracji serwerami opartymi o systemy Linux oraz Windows. Dostosowując się do potrzeb Klienta, oferujemy zarówno pomoc na miejscu, jak i administrację zdalną.

Powrót